Sossego Da Casa Vermelha
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Sossego Da Casa Vermelha Gramado könnyű elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a körülbelül egy 5 perces sétára található Cascata Narcisos.
A Télapó-falu 2 km-re, míg a Gramado Tenisz Klub nagyjából 2,1 km-re van az ingatlantól. A vendégek élvezni fogják az olyan kultikus helyek közelségét, mint az Igreja do Relógio, amely területétől nem messze található a Gramado városi szállástól.
A Gramado városi nyaraló a tornácra nyílik.
A Sossego Da Casa Vermelha vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben. A konyhában továbbá hűtőt, kenyérpirítót és sütőt is kínálnak. A Gramado városi ingatlantól 350 méterre van a Dom Chico Pizzaria, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Festivals Palace1,2 km
- Fekete tó park1,9 km
- Szent Péter-templom1,2 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel66 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Sossego Da Casa Vermelha biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Sossego Da Casa Vermelha Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Sossego Da Casa Vermelha befogadóképessége?
A Sossego Da Casa Vermelha akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Sossego Da Casa Vermelha biztosít konyhát?
Ez a Sossego Da Casa Vermelha kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Gramado nevezetességei közé tartozik a Sao Pedro-templom és a Télapó-falu, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Gramado Tenisz Klub (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.